لیست کالج های تورنتو – دانشگاههای کانادا – مشاوره مهاجرتی مستر اپلای

کالج مدیریتی تورنتو

تحصیل در کالج های کانادا همواره مورد توجه والدین ،جهت تحصیل فرزندانشان بوده است. از جمله مواردی که به منظور دغدغه های ذهنی افراد در جهت تحصیل در کالج های کانادا مطرح میگردد میتوان به هزینه های تحصیل در کالج های کانادا، پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، اقامت پس از تحصیل در کانادا، تحصیل در کالج تورنتو اشاره کرد. تورنتو همواره به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای جهان برای زندگی کردن محسوب می شود و بیش از ۲ میلیون جمعیت را در خود جای داده است که عمده این جمعیت را مهاجران تشکیل می دهند. فرهنگ و محیط های متنوعی در تورنتو وجود دارد و یکی از قطب های تجاری جهان نیز به شمار می رود. طبق آمار و بررسی ها، ۹۵% از دانشجویان بین المللی جهان، کانادا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می نمایند که تورنتو نیز یکی از شهرهای محبوب این افراد محسوب می شود.

سه دلیل عمده محبوبیت بالای تحصیل در کانادا نزد دانشجویان بین المللی عبارتند از:
۱٫ کیفیت بالای سیستم آموزشی کشور کانادا
۲٫ اعتبار جهانی کانادا به عنوان کشوری آزاد و بدون نگاه تبعیض آمیز
۳٫ امنیت بالای فردی و اجتماعی این کشور

 

 

معرفی رشته ها

 • رشته مدیریت تجاری: تحصیل در این رشته می تواند علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی مختلف، فرد را برای حضور در بازار تجارت جهانی نیز آماده سازد. مهارت هایی از قبیل روش های برقراری ارتباط، مدیریت پروژه و اخلاق تجاری که می توان با تحصیل در این رشته آنها را کسب نمود، در حوزه های کاری مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین می توان گفت مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت خود را شروع خواهید کرد، این مهارت ها در تمامی حوزه ها از جمله؛ بازاریابی، فروش، منابع انسانی، مدیریت مالی و….برای دستیابی به موفقیت بیشتر موثر خواهند بود.
 • رشته مهمانداری و جهانگردی: این رشته می تواند برای افرادی که به مسافرت های خارجی علاقه مندند، جذابیت زیادی داشته باشد. به علاوه، در بسیاری از مشاغل مهارت خدمات دهی به مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است و دانشجوی این رشته به بهترین شکل ممکن این مهارت ها را فرا می گیرد.
 • رشته حسابداری و دوره آمادگی آزمون ACCA : فارغ از شغل دلخواهتان، داشتن توانایی در حوزه حسابداری یک امتیاز ویژه محسوب می شود. دانش کافی در حوزه حسابداری در دنیای تجاری امروز بسیار ضروری بوده و هر شرکت نیازمند یک حسابدار ماهر و موفق است.

مزایای تحصیل در مدرسه مدیریتی تورنتو (TSoM)

• گروه های آموزشی متخصص که به پیشرفت دانشجو کمک شایانی می کنند.
• ایجاد فرصت های شغلی مرتبط با زمینه تحصیلی دانشجو
• قرار داشتن مدرسه در مرکز شهر و دسترسی آسان به امکانات شهری
• ارائه مشاوره و راهنمایی های آموزشی- تحصیلی
• معماری زیبا و سطح بالای تجهیزات ساختمان مدرسه

2 نظرات
 1. ایمان می گوید

  سلام وقت به خیر،اینجانب دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت مالی می باشم و می خواهم دریکی از کالج های دولتی تورنتو در رشته های مرتبط با حسابداری ادامه تحصیل دهم ، البته از این جهت می خواهم ادامه دهم تا ویزای تحصیلی گرفته و اجاره قانونی کار داشته باشم ضمنا فرزندم هم بصورت رایگان تحصیل کند ، لطفا راهنمایی فرمایید که در این خصوص از موسسه شما چه کمکی می تواندبگیرم . سپاسگزارم

  1. ابراهیم حسینی می گوید

   با سللام
   تحصیل در کانادا نیازمند تهیه و داشتن یک سری مدارک و شرایط می باشد. خدمات موسسه ما به صورت مشاوره کامل در زمینه تحصیل در کانادا و از طریق تلفن ارائه می شود. تحصیل در مقطع راهنمایی و دبیرستان نیز برای دانش آموزان بین الملل شامل هزینه می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.