زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

در این مطلب توضیحاتی را برای داوطلبان آزمون تیزهوشان هشتم درباره زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم ۹۸ قرار داده ایم.

برای زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم در ۸ شهریور ماه برگزار گردید و داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از آزمون پیگیر نتایج آزمون می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم ۹۸

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم در تاریخ ۸ شهریور ماه سال ۹۸ برگزار شد. بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.
با توجه به شروع کلاس ها در اول مهر ماه و همچنین در نظر گرفتن جامعه آماری شرکت کننده در آزمون و زمان بر بودن تصحیح اوراق ، نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم در نیمه دوم شهریور ماه و منتهی به آخر شهریور ماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان بلافاصله بعد از آزمون به دنبال کسب نتیجه نباشند. نتایج آزمون به صورت هماهنگ کشوری اعلام می شود و به صورت استانی و یا شهرستانی نمی باشد.

اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس نحوه محاسبه تراز اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران مستر اپلای تماس بگیرند.

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هشتم hoosh8.medu.ir

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی hoosh8.medu.ir برای داوطلبان می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون آزمون جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي تیزهوشان مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه هفتم و …) آزمون به اطلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون تیزهوشان در دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه، حداکثر تا آخر شهریور ماه می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.
همچنین جهت اطلاع، دبیرستان هاي استعداد هاي درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزي هستند.

برای زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.