نتایج تیزهوشان ۹۹-۰۰

در این مطلب توضیحاتی را برای داوطلبان آزمون تیزهوشان درباره زمان و نحوه دریافت نتایج تیزهوشان ۹۹ قرار داده ایم.

برای نتایج تیزهوشان ۹۹-۰۰

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


نتایج تیزهوشان ۹۹

بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۰۰ و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹-۰۰ داوطلبان و اولیاء آن ها پیگیر نتایج آزمون می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج تیزهوشان ، سامانه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ، پاسخنامه آزمون تیزهوشان ، اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم و نهم

آزمون تیزهوشان در خردادماه سال ۹۹ برای پایه نهم به دهم  و ششم به هفتم برگزار شد. بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج آزمون تیزهوشان امسال در نیمه دوم تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان که بالای ۹۵ درصد آن ها در آزمون نمونه دولتی نیز  شرکت کرده اند نتیجه آزمون تیزهوشان آن ها به صورت مجزا از آزمون نمونه در اواخر تیرماه اعلام می شود.

اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران مستر اپلای تماس بگیرند.

مشاهده نتایج تیزهوشان hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir

از چهار سال گذشته و پس از اجرای سیستم آموزشی جدید شش-سه-سه در کشور، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir برای داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت های مذکور مراجعه کنند.

پاسخنامه آزمون تیزهوشان

یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون پاسخنامه های اولیه آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

بعد از اعلام نتایج تیزهوشان و در اواخر تیر ماه سامانه اعلام نتایج این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که چنانچه نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند، اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه اعتراض به آزمون تیزهوشان با مشاوران ما تماس بگیرید

لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیاء آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم در سال های گذشته، این نکته را ذکر می کنیم که در این مدارس هیچ گونه داوطلب ذخیره ای پذیرفته نمی شود. به عبارت دیگر دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب نکنند و در آزمون پذیرفته نشوند، حتی در صورت انصراف دانش آموزان پذیرفته شده و عدم ثبت نام آن ها نمی توانند در مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و هیچ گونه لیست ذخیره ای برای این آزمون ها اعلام نمی شود.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي تیزهوشان مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و …) آزمون به اطلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون تیزهوشان در دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه، حداکثر تا آخر مردادماه می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.
همچنین جهت اطلاع، دبیرستان هاي استعداد هاي درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزي هستند.

برای نتایج تیزهوشان ۹۹-۰۰

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


 • نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹-۰۰

 • سايت تيزهوشان و استعدادهاي درخشان

 • اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹-۰۰

 • نتایج آزمون استعداد های درخشان

 • اسامی کسانی که در ازمون تیزهوشان قبول شدند

 • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹-۰۰

 • نتایج آزمون تیزهوشان

12 نظرات
 1. محمد می گوید

  ببخشید کی جوابا میاد ؟

  1. گروه مشاوران مستراپلای می گوید

   سلام
   اواسط مرداد ماه
   برای اطلاع از زمان اعلام نتایج تیزهوشان عضو کانال تلگرام بشید.

 2. مهدیس می گوید

  سلام من در تزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم و به ۶۹سوال پاسخ دادم۶۱صحیح و ۹غلطو ۳۱بدون جواب و تعداد شرکت کنندگان ۵۰۰نفر شانس قبولی من در مدرسه ی تیزهوشان بوشهر با ۵۵نفر ظرفیت چقدرهه؟؟؟؟

  1. ابراهیم حسینی می گوید

   سلام
   با توجه به اینکه این آزمون برای اولین بار به این شکل برگزار میشه و نتایج تیزهوشان دقیق قابل پیش بینی نیست ، نمیشه نظر قطعی داد. ولی با توجه به اطلاعات موجود شانس شما برای قبولی بالای ۶۰ درصد هست.

 3. پانیذ می گوید

  با استعداد تحلیلی ۸۰٪ و دینی ۶۰٪ و فارسی ۵۴٪ و مطالعات ۷۰٪ و علوم ۳۲٪ و ریاضی ۳۰٪ احتمال قبولی در فرزانگان های تهران (۲و۳و۷)در رشته تجربی را دارم؟چه قدر احتمال دارد؟

  1. گروه مشاوران مستراپلای می گوید

   سلام
   باید تعداد سوالات درست و غلط هر درس را بگید تا بتونیم شانس قبولی شما را مشخص کنیم.

 4. حسینی می گوید

  با سلام ببخشید نتایج کنکور سراسری فردا میاد ولی متاسفانه از نتایج ما خبری نیست کی میخواد جوابگوی ما باشد لطفا به گوش مسئولین برسونید

 5. علیرضا می گوید

  سلام خدمت شما تراز قبولی برای نهم به دهم تیزهوشان پسرانه و دخترانه کاشان چقدره لطفا هم دخترانه رو بگید هم پسرانه رو تراز قبولیشون چنده؟

  1. گروه مشاوران مستراپلای می گوید

   سلام
   تراز قبولی تیزهوشان برای مدارس پسرانه حدود ۴۰۰۰۰ و برای دخترانه حدود ۳۸۵۰۰ هست.

 6. حافظ می گوید

  ببخشید با تراز ۳۰۰۰۰میشه نمونه تبریز قبول شر

  1. ابراهیم حسینی می گوید

   سلام
   تراز نمونه جور دیگه ای محاسبه میشه
   ولی با محاسبه شما بله

 7. علی می گوید

  سلام خوبین ببخشید من رشته ی ریاضیم تراز تمونه دولتیم شده ۱۱۲۵۰۰ کل کسایی هم که الان لیست ذخیره نمونه دولتی رو پر کردن قبولیه تیزهوشان هستن که قصد رفتن به نمونه رو ندارن و اخرین نفر قبول شده تو مدرسه ی نمونه ی شهرما ۱۲۰۰۰۰هزار بوده و ۳۰نفر میگیرن احتمال قبولی دارم؟؟ ممنون میشم که جوابمو بدین فقط تو شهر ما ۱۰۰نفر ببشتر داوطلب رشته ی ریاضی نبودن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.