نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

در این مطلب توضیحاتی را برای داوطلبان آزمون تیزهوشان هشتم درباره زمان و نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم ۹۸ قرار داده ایم.

برای نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم در ۸ شهریور ماه برگزار گردید و داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از آزمون پیگیر نتایج آزمون می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان ، سامانه دریافت نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان ، پاسخنامه آزمون ، اعتراض به نتایج آزمون  ، لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان  هشتم در تاریخ ۸ شهریور ماه سال ۹۸ برگزار شد. بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم در نیمه دوم شهریور ماه و منتهی به آخر ماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان بلافاصله بعد از آزمون به دنبال کسب نتیجه نباشند.

اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس نحوه محاسبه تراز اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران مستر اپلای تماس بگیرند.

مشاهده نتایج تیزهوشان hoosh8.medu.ir

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی hoosh8.medu.ir برای داوطلبان می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون آزمون جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

پاسخنامه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان

یک هفته بعد از برگزاری آزمون پاسخنامه های اولیه آزمون از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه hoosh8.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان

بعد از اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان ، سامانه اعلام نتایج این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که چنانچه نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند، اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر شهریور ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه اعتراض به آزمون تیزهوشان با مشاوران ما تماس بگیرید

لیست ذخیره های آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیاء آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم در سال های گذشته، این نکته را ذکر می کنیم که در این مدارس هیچ گونه داوطلب ذخیره ای پذیرفته نمی شود. به عبارت دیگر دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب نکنند و در آزمون پذیرفته نشوند، حتی در صورت انصراف دانش آموزان پذیرفته شده و عدم ثبت نام آن ها نمی توانند در مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و هیچ گونه لیست ذخیره ای برای این آزمون ها اعلام نمی شود.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي تیزهوشان مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه هفتم و …) آزمون به اطلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون تیزهوشان در دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه، حداکثر تا آخر شهریور ماه می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.
همچنین جهت اطلاع، دبیرستان هاي استعداد هاي درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزي هستند.

برای نتایج تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


  • نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان ۹۸

  • سايت تيزهوشان و استعدادهاي درخشان

  • اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیتتیزهوشان ۹۸

  • نتایج آزمون استعداد های درخشان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.