زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از شرایط زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند در دو نوبت مهر و بهمن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نوبت مهر ماه در شهریور و برای نوبت بهمن در دی ماه انجام می گیرد. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید عضو کانال تلگرامی دانشگاه بدون کنکور شوید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ در نوبت مهر ماه ، برای ثبت نام باید از یک ماه قبل یعنی در شهریور ماه نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷ ، اقدام کنند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که حتما برای ثبت نام در نوبت مهر ماه ، از شهریور ماه اقدام به تهیه دفترچه راهنما کنند و بعد از مطالعه ، مراحل ثبت نامی خود را تکمیل کنند و در صورت اقدام نکردن ممکن است که ظرفیت رشته انتخابی آن ها پر شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ در نوبت بهمن ماه نیز باید برای ثبت نام از یک ماه قبل یعنی در دی ماه نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷ ، اقدام کنند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که حتما برای ثبت نام در نوبت بهمن ماه همانند نوبت مهر ماه از دی ماه اقدام به تهیه دفترچه راهنما کنند و بعد از مطالعه ، مراحل ثبت نامی خود را تکمیل کنند زیرا در صورت اقدام نکردن ممکن است که ظرفیت رشته انتخابی آن ها پر شود.

همچنین مطالب زیر برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مفید می باشد و توصیه می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. برای مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از شرایط زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.