سوالات ارشد برق ( دانلود سوالات آزمون ارشد برق ۹۸ + پاسخنامه )

آزمون کارشناسی ارشد سراسری برای ۶ گروه آموزشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی مهندسی ، منابع طبیعی و کشاورزی ، هنر و دامپزشکی برگزار می شود. هر گروه آموزشی شامل چندین مجموعه امتحانی می باشد. گروه فنی مهندسی دارای ۴۴ زیر مجموعه امتحانی است که هر مجموعه امتحانی نیز شامل چند رشته و گرایش می باشد. مجموعه ارشد برق از مجموعه های فنی مهندسی می باشد که دارای ۱۵ رشته و ۲۹ گرایش است. سوالات ارشد برق برای همه رشته ها و گرایش ها در یک دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. و داوطلبان باید به دروس مربوطه به رشته یا گرایش خود پاسخ دهند. در ادامه سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد برق را برای دانلود قرار داده ایم.

برای اطلاع و دریافت سوالات و پاسخنامه آزمون ارشد برق عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید.

برای اطلاع از سوالات ارشد برق ( دانلود سوالات آزمون ارشد برق ۹۸ + پاسخنامه )

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


سوالات

پاسخنامه

دانلود سوالات ارشد برق ۹۷دانلود پاسخنامه ارشد برق ۹۷
دانلود سوالات ارشد برق ۹۸دانلود پاسخنامه ارشد برق ۹۸

 

مشاوره انتخاب رشته ارشد برق

هر داوطلب با توجه به رتبه خود و ظرفیت دانشگاه ها و با در نظر گرفتن علاقه و شهر مورد نظر باید نسبت به انتخاب رشته ارشد اقدام نماید. مشاوره انتخاب رشته ارشد برق کمک شایانی در قبولی داوطلبان دارد. انتخاب رشته ارشد تفاوت زیادی با انتخاب رشته کنکور سراسری دارد و عدم اطلاع کافی از نحوه انتخاب رشته باعث می شود تا داوطلب در دانشگاه مورد علاقه خود پذیرفته نشود.

دریافت سوالات آزمون ارشد برق و حل سوالات بعد از آزمون و محاسبه درصد دروس نیز می تواند به تخمین رتبه برای داوطلب و پیش بینی کد محل رشته و دانشگاهی که داوطلب شانس قبولی دارد کمک کند.

داوطلبان برای ثبت نام کارشناسی ارشد ، مشاوره کنکور ارشد ،‌ انتخاب رشته ارشد ۹۸ ، انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ ، اعلام نتایج ارشد و … می توانند با مشاوران مستراپلای تماس بگیرند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی مستراپلای پاسخگوی سوالات شما در این زمینه هستند و بهترین برنامه و مشاوره را برای موفقیت شما در آزمون ارشد در اختیار شما قرار می دهند.

برای دریافت سوالات آزمون کارشناسی ارشد سایر رشته ها روی لینک روبرو کلیک کنید : سوالات آزمون کارشناسی ارشد

برای اطلاع از سوالات ارشد برق ( دانلود سوالات آزمون ارشد برق ۹۸ + پاسخنامه )

عضو کانال تلگرامی اخبار کارشناسی ارشد شوید

برای عضویت کلیک کنید

برای مشاوره تلفنی کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.