بدون کنکور آزاد

در مطلب زیر شرایط پذیرش بدون کنکور آزاد را برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت کامل بیان کرده ایم.

جهت اطلاع از شرایط بدون کنکور آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


پذیرش دانشگاه آزاد برای بیش از ۹۰ درصد رشته ها بدون کنکور است. بدون کنکور دانشگاه آزاد در چهار مقطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو بدون شرکت در آزمون و یا کنکور می نماید. بدون کنکور آزاد بر اساس معدل و سوابق تحصیلی صورت می پذیرد. ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر ماه و بهمن انجام می شود. زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای ترم مهرماه در شهریور ماه و برای ترم بهمن در دی ماه انجام می گیرد. شرایط ثبت نام بدون کنکور آزاد و نحوه ثبت نام بدون کنکور آزاد در دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد برای چهار مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته درج شده است. در ادامه شرایط تحصیل بدون کنکور آزاد را برای داوطلبان بیان می کنیم. برای اطلاع از آخرین اخبار پذیرش بدون کنکور آزاد می توانید عضو کانال تلگرامی دانشگاه بدون کنکور شوید.

کاردانی پیوسته بدون کنکور آزاد

ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه ۹۸ تا ۲۰ شهریور ماه زمان دارد. ثبت نام برای ترم بهمن ۹۸ از اوایل بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبان برای ثبت نام می توانند به سامانه azmoon.org مراجعه کنند. برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته داشتن مدرک دیپلم در رشته های نظری یا کاردانش یا فنی حرفه ای لازم می باشد و نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.

کاردانی ناپیوسته بدون کنکور آزاد

ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه ۹۸ تا ۲۰ شهریور ماه زمان دارد. ثبت نام برای ترم بهمن ۹۸ از اوایل بهمن ماه آغاز می شود. برای ثبت نام داوطلبان باید به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند. داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک فوق دیپلم برای ثبت نام در کاردانی ناپیوسته ضروری می باشد و دارندگان مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نمی توانند در رشته های کاردانی ناپیوسته شرکت نمایند.

کارشناسی پیوسته بدون کنکور آزاد

ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه ۹۸ تا ۲۰ شهریور ماه زمان دارد. ثبت نام برای ترم بهمن ۹۸ از اوایل بهمن ماه آغاز می شود. برای ثبت نام داوطلبان باید به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند. داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک فوق دیپلم برای ثبت نام در کارشناسی پیوسته ضروری می باشد و دارندگان مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نمی توانند در رشته های این مقطع شرکت نمایند.

کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور آزاد

ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه ۹۸ تا ۲۰ شهریور ماه زمان دارد. ثبت نام برای ترم بهمن ۹۸ از اوایل بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبان برای ثبت نام می توانند به سامانه azmoon.org مراجعه کنند. برای ثبت نام داشتن مدرک فوق دیپلم مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و یا وزارت بهداشت لازم می باشد.

همچنین مطالب زیر برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مفید می باشد و توصیه می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. برای مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از شرایط بدون کنکور آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.