بدون کنکور پیام نور

جهت اطلاع از شرایط بدون کنکور پیام نور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


پذیرش دانشگاه پیام نور برای بیشتر رشته ها بدون کنکور است. بدون کنکور پیام نور در دو مقطع کارشناسی و ارشد اقدام به پذیرش دانشجو بدون شرکت در آزمون و یا کنکور می نماید. ارشد بدون کنکور پیام نور به صورت فراگیر انجام می شود. برای اطلاع از ثبت نام فراگیر پیام نور مطلب فراگیر پیام نور را مطالعه کنید. بدون کنکور پیام نور برای مقطع کارشناسی بر اساس معدل و سوابق تحصیلی صورت می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دو ترم مهر ماه و بهمن انجام می شود. زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور برای ترم مهرماه در مرداد ماه و همزمان با انتخاب رشته و پذیرش براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری صورت می پذیرد و برای ترم بهمن در دی ماه انجام می گیرد. همچنین بدون کنکور پیام نور به صورت تکمیل ظرفیت نیز توسط واحد های دانشگاهی انجام می شود. در ادامه شرایط تحصیل بدون کنکور پیام نور را برای داوطلبان بیان می کنیم. برای اطلاع از آخرین اخبار پذیرش بدون کنکور پیام نور می توانید عضو کانال تلگرامی دانشگاه بدون کنکور شوید.

بدون کنکور پیام نور بهمن ۹۷

ثبت نام بدون کنکور پیام نور برای ترم بهمن ماه در دی ماه و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. داوطلبان بعد از خرید کارت اعتباری می توانند نسبت به ثبت نام در رشته و دانشگاه مورد نظر خود اقدام نمایند. بیشتر رشته های ترم مهر ماه در بهمن ماه نیز ارائه می شود. بعد از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش ، داوطلبان می توانند با در دست داشتن مدارک ثبت نام بدون کنکور پیام نور و مراجعه به مراکز و واحد های دانشگاه پیام نور برای ثبت نام صرفا در یک رشته محل اقدام نمایند.

زمان پذیرش بدون کنکور پیام نور

زمان پذیرش بدون کنکور پیام نور برای ورودی مهر ماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. دفترچه پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه های دولتی ، پیام نور و غیرانتفاعی از طریق سایت سنجش منتشر می شود و داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده باشند و یا قصد تحصیل در دانشگاه بدون کنکور را دارند می توانند با انتخاب ۱۵۰ رشته محل که رشته های دانشگاه پیام نور را نیز شامل می شود ، انتخاب رشته بدون کنکور خود را انجام دهند. بیشتر رشته های دانشگاه پیام نور در ترم مهر ماه بدون کنکور ارائه می شود.

زمان پذیرش بدون کنکور پیام نور برای ترم بهمن ماه به صورت ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش و انتخاب یک رشته محل در دی ماه انجام می شود. داوطلبان بعد از خرید کارت اعتباری و وارد کردن مشخصات خود نسبت به انتخاب رشته محل مورد نظر خود اقدام می نمایند و پس از اعلام نتیجه توسط سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در دانشگاه پیام نور اقدام می نمایند.

زمان پذیرش بدون کنکور پیام نور برای هر دو ترم مهر ماه و بهمن ماه تمدید می شود و همچنین تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور برای هر دو ترم صورت می پذیرد. برای اطلاع دقیق از ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

شرایط پذیرش بدون کنکور پیام نور

شرایط پذیرش بدون کنکور پیام نور داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد. افرادی که دیپلم نظری بدون پیش دانشگاهی دارند و یا دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش گرفته باشند ، نمی توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند. این داوطلبان یا باید مدرک فوق دیپلم داشته باشند و یا می توانند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

همچنین مطالب زیر برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مفید می باشد و توصیه می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. برای مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از شرایط بدون کنکور پیام نور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.