نتایج نمونه دولتی ۹۹-۰۰

در این مطلب توضیحاتی را برای داوطلبان آزمون نمونه دولتی درباره زمان و نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی ۹۹ قرار داده ایم.

برای نتایج نمونه دولتی ۹۹-۰۰

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


نتایج نمونه دولتی اوایل مرداد ماه همزمان با نتایج تیزهوشان اعلام می گردد. در مطلب زیر جهت اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ، سامانه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی ، پاسخنامه آزمون نمونه دولتی ، لیست ذخیره های نمونه دولتی و نحوه ثبت نام در مدارس نمونه مطالبی را بیان کنیم. در پایان برای دریافت نتایج نمونه دولتی یا سایر موارد ، می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ۹۹

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته به صورتی کشوری و همزمان با آزمون تیزهوشان در ۳۱ خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ندارند و ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج نمونه دولتی در اوایل مرداد ماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد.
اگر می خواهید از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی ۹۹

آزمون امسال تغییرات زیادی داشته است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری انجام گرفت و دریافت کارت و اعلام نتایج نمونه دولتی نیز به صورت یکبارچه کشوری و از طریق آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد. داوطلبان و اولیاء آن ها برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی azmoon.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون نمونه دولتی

از آنجا که آزمون تیزهوشان و نمونه به صورت یک آزمون هماهنگ برگزار می شود ، پاسخنامه آزمون نمونه نیز حدود سه هفته بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون نمونه به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

اعتراض به نتایج نمونه دولتی

اعتراض به آزمون نمونه دولتی بعد از اعلام نتایج و در اواخر تیر ماه از طریق سامانه اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود. چنانچه داوطلبان نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه بذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، ذکر این نکته اهمیت دارد که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس نیاز مجدد اعلام می شود. و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي نمونه دولتی مورد نظر ، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون ، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و …) آزمون به اطّلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان نیز اعلام می شود.

برای نتایج نمونه دولتی ۹۹-۰۰

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


4 نظرات
 1. پویا حسین زاده می گوید

  یه سوال امسال استعداد تحلیلی هم هست ۹۸ ۹۹ لطفا جواب بدید

 2. امیرحسین ذوالفقاری می گوید

  سلام خسته نباشین . من ترازم در تیزهوشان ۲۰۰۰۰ شده و تراز آخرین پذیرش تیزهوشان ۳۲۰۰۰ بوده . با توجه به اینکه برام در پیام های آسمان و فارسی برام یک غلط اضافه گرفته آیا ممکنه جزو ذخیره های نمونه دولتی باشم ؟ در سایت برام زده عدم پذیرش اما دوستام میگن ممکنه تو ذخیره باشی ولی فعلا برات عدم پذیرش میزنه سایت . آیا صحت داره ؟ و اینکه در شهرمون شیش نفر تیزهوشان و نمونه قبول شدن که چون میخوان برن تیزهوشان از نمونه انصراف میدن . واینکه حدود ۳ الی ۴ نفر هم از رشته های ریاضی (که در شهر ما نمونه دولتی رشته ریاضی نداره) فقط برای محک خودشون شرکت کردن و قبول شدن و میخوان برن ریاضی ، برای همین هم از نمونه انصراف خواهند داد .
  با این تفاصیر به نظر شما شانس ذخیره بودن من چه مقداره ؟

  1. ابراهیم حسینی می گوید

   سلام
   بالای ۶۰ درصد شانس قبولی دارید در مدرسه نمونه دولتی

 3. بی نام می گوید

  سلام! چطور باید بررسی کنیم لیست ذخیره ها رو که ببینیم ذخیره شدیم یا نه؟**

  1. ابراهیم حسینی می گوید

   سلام
   برای اطلاع از نتیجه ذخیره های نمونه دولتی باید از طریق سامانه اعلام نتایج اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.