مشاوره نمونه دولتی

شاید در زندگی روزمره متوجه شده باشید که پدرها مادر ها و بزرگترین و فهمیده ترین افراد خانواده برای انجام کارهای مهم با داشتن اطلاعات زیاد و فهم بالا باز هم از دیگران کمک و مشاوره میگیرند پس در اینجا اهمیت مشاوره مشخص و نمایان می شود پس دانش آموزان در تمام مقاطع که در ابتدای راه هستند باید به یاد داشته باشند که به تنهایی نمی توانند راه طولانی و پر پیچ و خمی را طی کنند و نیاز به یک همراه و مشاوره تا رسیدن به هدف است.
مشاوران نمونه دولتی در مستراپلای برای همراهی در این مسیر با شما هستند از ابتدا تا رسیدن به هدفتان.

برای مشاوره نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


مشاوره نمونه دولتی

شاید دانش آموزی با داشتن معدل الف و شاگرد اول بودن پیش خود و خانواده این فکر را بکند که حتما در امتحانات مختلف غیر مدرسه که شرکت کنند رتبه می آورد و در امتحانات غیر درسی نیز اول می شوند ولی این تصور اشتباهی می باشد چه بسا بسیاری از دانش آموزان با معدل های بالا و رتبه های اول کلاسی بودند که متاسفانه نتوانستند در امتحانات نمونه و …. موفق شوند. ما مشاورین در همه زمان و با تمام تلاش و صداقت برای مشاوره و همراهی دانش آموزان برای موفقیت با آنها هستیم.در اینجا چند روش مهم و اساسی برای موفقیت در آزمون نمونه دولتی را برای شما دانش آموزان بازگو می کنیم.

بیان اهمیت دروس مختلف برای قبولی در نمونه دولتی

درس ریاضی برای آزمون نمونه دولتی از اهمیت بالایی بر خوردار است پس تمام تلاس خود را انجام دهید تا در این درس به تسلط کافی برسید.البته به یاد داشته باشید که ریاضی نیز تنها یک درس است و اگر مشکلی در این درس دارید یا به حد کافی نتوانستید با این درس کنار بیایید می توانید با قوت گرفتن از بقیه درس هایی که علاقه دارید خودتان را بالا بکشید.برای موفقیت در آزمون نمونه دولتی از هیچ درسی قافل نشوید علوم هدیه ها فارسی جغرافیا و همه ی دروس همیت خاص خودر را دارد.

جبران عقب افتادن از یک درس توسط درس دیگر

مثال دور از ذهنی نمی زنیم برای شما مثالی میزنم که مطمئنا همه ی شما حداقل برای یک بار هم که شده با آن روبه رو می شوید. دانش آموزان زیادی هستند که با درس ریاضی مشکل دارند یا حداقل مس توان گفت با تست زدن در درس ریاضی مشکل دارند. این دانش آموزان اصلا نگران نباشند و به خود استرس وارد نکنند. د راینجا روشی را برای شما دانش آموزان بازگو می کنم تا نگرانی خود را در این باره برای همیشه رفع کنید. اگر در درس ریاضی یا هر درسی مشکل دارید و در عوض در درس دیگری علاقه بیشتری دارید از درس مورد علاقه قوت بشتری بگیرید بلفرض شما در درس ریاضی ضعیف تر و در درس علوم قوی هستید در اینجا راضی را در حد توان و تلاش کافی بیاموزید اما درس علوم را با تمام تلاس و همت بخانید و اگر قرار بود در درس علوم هشت تست صحیح بزنید مطالعه خود را بالاتر ببرید و هشت تست را تبدیل به دوازده تست کنید تا جبرانی باشد در درس ریاضی و به همین طریق.

نکات آزمون تستی برای امتحان نمونه دولتی

۱. ۱مدریت زمان: مدریت زمان از اهمیت بالایی برخوردار است باید دقت داشته باشید که زمان پاسخگویی به سوالات را در دست بگیرید و برای هر سوال بیشتر از وقت گذاشته زمان صرف نکنید.
۲. پاسخگویی به سوالات به روش ضربدر منها: این روش بدین معنی است که کنار سوالاتی که بلد نیستید منها و کنار سوالات زمان برسوالاتی که فعلا جوابش در ذهنتان نیست و سوالات سخت ضربدر بزنید و در پایان تمام سوالات مجددا اگر زمان باقی بود سراغ سوال هایی که کنار آنها ضربدر است بروید.
۳. بعد از پاسخگویی به هر سوال بلافاصله جواب را وارد پاسخنامه کنید:اگر جواب ها را بگذارید و در آخر وارد کنید ممکن است زمان کم بیاورید و درصد اشتباه وارد کردن جواب بالا می رود.
۴. شک بین دو گزینه: در شک بین دو گزینه حتما یک گزینه را به صورت شانسی وارد کنید.
۵. صبر و حوصله و امید به خدا را همیشه سر لوحه عمل خود قرار دهید.
۶. مشاورین مستر اپلای برای موفقیت شما دانشآموزان از ابتدا تا انتهای مسیر با شما خواهند بود.


برای مشاوره نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.