کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹

برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹ به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت کارت ورود به جلسه با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ از یک هفته قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان بر روی سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قابل دریافت می باشد. تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان پایه نهم ۳۱ خرداد ماه می باشد که کارت ورود به جلسه از یک هفته قبل از تاریخ آزمون قابل دریافت است. و برای آزمون تیزهوشان ششم ، آزمون ۳۰ خرداد ماه برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه از روز ۲۵ خرداد قابل دریافت است. (آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم همزمان برگزار می گردد ، لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز برای هر دو یک زمان می باشد).

نحوه ی دریافت کارت جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹

نحوه دریافت کارت جلسه آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir برای پایه نهم به دهم و از طریق سامانه hoosh.medu.ir برای پایه ششم به هفتم صورت می پذیرد. علاوه برسامانه مذکور سایت دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان وجود ندارد. برای ورود به سامانه نیاز به کد ملی داوطلب و رمز ورود زمان ثبت نام می باشد.

تطبیق مشخصات کارت جلسه تیزهوشان

پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت از طریق راه های پیگیری که روی سامانه تعریف می شود ؛ نسبت به اصلاح کارت اقدام کنید. سعی کنید در روز های ابتدایی اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت وجود اشکال فرصت کافی برای اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.

سامانه دریافت کارت آزمون تیزهوشان

تنها سامانه دریافت کارت آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان نهمی سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir و برای دانش آموزان ششم hoosh.medu.ir می باشد که برای دریافت کارت به این سامانه ها مراجعه نمایند. همچنین برای دریافت کارت جلسه تیزهوشان می توانید با مشاوران مستراپلای تماس بگیرید.

بدون دریافت کارت آزمون تیزهوشان ، داوطلبان اجازه شرکت در جلسه آزمون را ندارند.

برای کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.