نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

جهت اطلاع از شرایط نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی برای بسیاری از داوطلبان امکان پذیر است. شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد. نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش می باشد. زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای ترم مهر ماه در مرداد ماه و برای ترم بهمن ماه در دی ماه انجام می پذیرد. برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی در ادامه نکاتی را بیان می کنیم. در پایان برای پاسخ به سوالات خود در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. متقاضیان دوره کاردانی علمی کاربردی و دوره کارشناسی علمی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای پذیرش ترم مهر ماه و ترم بهمن ماه به صورت اینترنتی و از کاربردی برای ثبت نام باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بعد از مراجعه با سایت به صورت وارد کردن اطلاعات اولیه در سایت و سپس اقدام به انتخاب رشته با توجه به شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای هر مقطع می باشد که در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی درج شده است. نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷ به صورت اینترنتی به شکل زیر می باشد:
مراجعه داوطلب به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني اينترنتي www.sanjesh.org
دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام علمی کاربردی و مطالعه آن
پرداخت هزينه ثبت نام به صورت اينترنتي با استفاده از کارت های عضو شتاب
وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی در سایت سنجش
انتخاب رشته بر اساس شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
دریافت کد رهگیری در پایان مراحل ثبت نام

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید عضو کانال تلگرامی دانشگاه های بدون کنکور شوید.

همچنین مطالب زیر برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مفید می باشد و توصیه می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. برای مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از شرایط نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.