ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


در چند سال گذشته دانشگاه آزاد اقدام به جذب دانشجویان بسیاری در رشته های مختلف نموده است. ثبت نام دانشگاه آزاد به دو صورت انجام می پذیرد. ثبت نام با آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور آزاد که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل دیپلم و یا پیش دانشگاهی ) می باشد و از آن جایی که بیش از نود درصد پذیرش این نوع دانشگاه بدون کنکور است ، دانشجویان بسیاری علاقه مند به ثبت نام در دانشگاه آزاد هستند. که به دلیل ارائه رشته هایی جذاب و پرطرفدار در دانشگاه آزاد ، تعداد پذیرش دانشجویان بدون کنکور این دانشگاه در هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد چند برابر دانشجویانی می باشد که با آزمون در رشته های این دانشگاه ثبت نام می کنند. ثبت نام در دانشگاه آزاد به این گونه است که در شش مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته ، کارشناسی ارشد و دکتری ، اقدام به پذیرش داوطلبان می کنند که متقاضیان ثبت نام در دانشگاه آزاد می توانند بر اساس علاقه و سوابق تحصیلی در رشته مورد نظر و در مقطع قبول شده ، اقدام به ادامه تحصیل نمایند. برای ثبت نام در دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد برای رشته های با آزمون

از چند سال گذشته آزمون سراسری یا همان کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه های دولتی و رشته های با آزمون دانشگاه های آزاد ، پیام نور و غیرانتفاعی به صورت هماهنگ و توسط سازمان سنجش برگزار می گردد. داوطلبان کنکور سراسری بعد از اعلام نتایج اولیه خود با توجه به رتبه خود و مجاز شدن در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند با کد دسترسی به انتخاب رشته داشگاه آزاد که در کارنامه درج شده است ، نسبت به انتخاب رشته آزاد از طریق سایت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org اقدام نمایند. درصد کمی از رشته های دانشگاه آزاد نیاز به شرکت در آزمون سراسری دارند. از جمله رشته های پزشکی و پیراپزشکی و رشته های پر متقاضی سایر زیر گروه ها. بعد از انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، در صورتی که داوطلب قبولی یک کد رشته را کسب نماید باید نسبت به ثبت نام در دانشگاه آزاد برای رشته های با آزمون و رشته ای که در آن قبول شده است اقدام نماید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چهار دوره بدون کنکور کاردانی پیوسته ، بدون کنکور کاردانی ناپیوسته ، بدون کنکور کارشناسی پیوسته و بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد. ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد و ثبت نام بدون کنکور دکتری آزاد تابع شرایط خاص خود می باشد که برای اطلاع بیشتر می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دوره های ذکر شده برای ترم مهرماه در شهوریور ماه انجام می شود و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم بهمن از دی ماه شروع می شود. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در ترم مهر ماه بسیار متنوع و در تمامی زیر گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ارائه می شود. در ترم بهمن رشته های محدود تری برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اعلام می گردد. شرایط ثبت نام برای مقطع کاردانی پیوسته داشتن دیپلم فنی حرفه ای ، کار و دانش و یا دیپلم نظری می باشد. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته شرط داشتن دیپلم نظام قدیم و یا دیپلم نظام جدید همراه با مدرک پیش دانشگاهی ضروری است. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته ، داشتن مدرک فوق دیپلم نیاز است.


برای اطلاع از سایر شرایط ثبت نام می توانید دفترچه های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را مطالعه کنید و یا برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ما در مرکز مستراپلای تماس بگیرید.

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.