کسب اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت و استارت اپ

اقامت اروپا

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۰۳۷۲۵۳۹۹۳۳۵۰  و یا شماره ۰۹۱۵۰۰۱۲۹۰۰ تماس بگیرید

درباره قاره اروپا

اروپا دومین قاره از نظر وسعت و سومین قاره بزرگ از نظر جمعیت است. ۵۰ کشور بطور رسمی و ۵ کشور دیگر، اعضای تشکیل دهنده این قاره هستند. این قاره عمدتاً در نیمکره شرقی و به‌طور کامل در نیمکره شمالی واقع‌شده است. بیش از ده درصد از جمعیت جهان در اروپا زندگی می‌کنند و بزرگ‌ترین جمعیت را کشور آلمان دارا است که بیش از ۸۱ میلیون نفر جمعیت دارد.

صنعت، شاخصه اصلی اروپاست. بزرگ‌ترین مناطق صنعتی در مرکز اروپا، انگلستان، ایتالیا، اوکراین و قسمت اروپایی روسیه یافت می‌شود. کشاورزی، جنگلداری (در شمال اروپا) و ماهیگیری (در امتداد ساحل اقیانوس اطلس) نیز نمود خوبی دارند. اروپا دارای انواع زیادی از مواد معدنی است. زغال‌سنگ، سنگ‌آهن و نمک فراوان دارد. نفت و گاز در اروپا و در دریای شمال یافت می‌شود. زغال‌سنگ برای تولید مقدار قابل‌توجهی از برق اروپا استفاده می‌شود؛ در نروژ و سوئد و در آلپ نیروگاه‌های برق‌آبی، درصد زیادی از قدرت را تأمین می‌کنند اما بیش از ۲۵ درصد از برق اروپا از قدرت هسته‌ای تولید می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۰۳۷۲۵۳۹۹۳۳۵۰  و یا شماره ۰۹۱۵۰۰۱۲۹۰۰ تماس بگیرید

مزایای اقامت در اروپا

 

قصد مهاجرت به اروپا را دارید؟ کسب اقامت اروپا بصورت موقت و دائم یکی از رویاهای بسیاری از ایرانیان است. مهاجرت به قصد تحصیل، سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اروپا مزایای بیشماری دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم:

۱- سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن بدون محدودیت و بدون نیاز به ویزای شنگن

۲- امکان دریافت پاسپورت اروپایی بعد از اقامت دائم

۳- امکان تحصیل و کار در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت

۴- امکان ثبت شرکت در تمامی کشورهای اروپایی بدون محدودیت

۵- مهاجرت به همراه خانواده از روز اول در تمامی کیس ها (همسر و فرزندان)

۶- امکان دریافت گواهینامه ۱۰ ساله اروپایی بدون امتحان و فقط با ارائه گواهینامه ایرانی!

۷- امکان تغییر کشور اروپایی محل اقامت

۸- افتتاح حساب بانکی و دریافت کردیت کارت در کمترین زمان ممکن

۹- امکان تحصیل فرزندان بصورت رایگان

۱۰- خرید خودرو و خانه با دریافت وام کم بهره

امکان دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت وجود دارد؟

قانون تأسیس شرکت در بسیاری از کشورهای اروپایی به اتباع خارجی این امکان را می‌دهد که در این کشور کسب و کار راه اندازی و برای مدیریت آن، اقامت اروپا دریافت نمایند. یکی از روش‌های مرسوم راه اندازی کسب کار در اروپا، ثبت شرکت می‌باشد.

 

ثبت شرکت از طر یق استارت اپ یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به اروپا محسوب می شود.گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید. از طریق طرح بیزینسی مورد قبول اروپا، شما می توانید از مزایای اقامت ۵ ساله اروپا بهره مند شوید.

این بسیار مهم است که بدانید هر کشور اروپایی قوانین و مقررات خاصی برای راه اندازی تجارت خارجیان در خارج از اروپا دارد. اگرچه ایالت اروپا سیاست های خاصی که توافق نامه شنگن نامیده می شود را در خصوص مهاجران به کار می گیرد. بنابراین قوانین مختلفی برای کار و راه اندازی تجارت برای کشور های عضو در نظر گرفته شده است. برخی از کشورها اخذ اقامت و راه اندازی تجارت را امری راحت تلقی می کنند در حالی که برخی دیگر مسئله اخذ اقامت و راه اندازی تجارت را برای غیر اروپاییان عملا غیر ممکن می دانند.

 

اقامت اروپا از طریق استارت اپ

 

در صورتی که ایده استارت اپی قابل قبولی برای مهاجرت به اروپا ندارید نگران نباشید، کارشناسان ما از صفر تا صد ایده استارت اپی را برای شما آماده میکنند و همچنین تاییدیه های مرتبط را برای شما آماده میکنند و شما تنها کاقیست تا اماده مصاحبه در سفارت باشید.

 

زمان مورد نیاز برای کسب اقامت اروپا از طریق طرح استارت اپ

 

از زمان عقد قرارداد تا کسب کارت اقامت حداکثر ۵ ساله اروپا، حدودا ۴ ماه زمان در نظر باید گرفت. این زمان شامل، اخذ تاییدیه استارت اپ، اماده سازی مدارک، گرفتن وقت سفارت و درخواست کارت اقامت در سفارت می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۰۳۷۲۵۳۹۹۳۳۵۰  و یا شماره ۰۹۱۵۰۰۱۲۹۰۰ تماس بگیرید


متاهلمجرد