کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

برای اطلاع شما دانش آموزان عزیز و اولیاء گرامی از چگونگی نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۹۸-۹۹ به توضیحاتی در این باره می پردازیم. در پایان اگر برای دریافت کارت ورود به جلسه با مشکلی مواجه شدید و یا در این مورد سوالی داشتید ؛ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۹۸-۹۹

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از یک هفته قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل دریافت می باشد. تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه نهم با توجه به آزمون سال گذشته اواسط خرداد ماه می باشد که کارت ورود به جلسه از یک هفته قبل از آزمون بر روی سامانه قابل دریافت است. و برای آزمون نمونه دولتی ششم با توجه به سال گذشته آزمونی برگزار نمی شود. برای نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی پایه ششم با مشاوران ما تماس بگیرید. (آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم همزمان برگزار می گردد ، لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز برای هر دو یک زمان می باشد).

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه نمونه

بر خلاف سال های گذشته که کارت ورود به جلسه از طریق سایت های استانی و یا مدرسه دریافت می شد ؛ برای آزمون امسال ، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir در سراسر کشور صورت می گیرد. علاوه برسامانه مذکور سایت دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی وجود ندارد.

تطبیق مشخصات کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت از طریق راه های پیگیری که روی سامانه تعریف می شود ؛ نسبت به اصلاح کارت اقدام کنید. سعی کنید در روز های ابتدایی اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت وجود اشکال فرصت کافی برای اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.

سامانه دریافت کارت جلسه ورود به جلسه نمونه دولتی

تنها سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir می باشد که برای دریافت کارت به این سامانه مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

برای کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال مدارس و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.