ویزای کانادا

دریافت ویزای تضمینی کانادا یکی از مهمترین خواسته های ایرانیانی است که قصد سفر به کشور کانادا را دارند. اما آیا تضمینی برای دریافت ویزای کانادا وجود دارد؟ در این مقاله به بررسی شرایط، مدارک مورد نیاز و هزینه های دریافت ویزای کشور کانادا خواهیم پرداخت

متاسفانه به دلیل وجود اطلاعات غیر واقعی و بعضا دروغین ،بسیاری از درخواست های ویزای کانادا که از طرف متقاضیان ایرانی ارائه شده ، ریجکت شده و صرف هزینه های بسیار این دسته از هموطنان باعث نشده که آنها بتوانند ویزای کانادا را دریافت کنند.

ویزای تضمینی کانادا

عناوین مهم مطالب:

 

درباره کانادا

ویزای تضمینی کانادا

ویزای مولتی کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

دلایل ریجکتی ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

هزینه ویزای کانادا

کانادا شمالی ترین کشور قاره آمریکاست که به عنوان دومین کشور پهناور دنیا نیز شناخته می‌شود. این کشور از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس و از غرب به اقیانوس آرام منتهی می‌شود. تنها همسایه شمالی ایالت متحده آمریکاست. کانادا از ۱۰ ایالت (آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا، جزیره پرنس ادوارد، ساسکاچوان، کِبـِک، منیتوبا، نووا اسکوشیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادو) و سه قلمرو (شمال غرب تریتوریز، نوناووت و یوکان) تشکیل شده است. کانادا به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان شناخته شده است که سالانه حدود ۳۰۰ هزار نفر به عنوان مهاجر جدید را پذیرش می‌کند. این کشور را شاید بتوان باسوادترین کشور دنیا خطاب کرد. زیرا بیش از ۵۰ درصد جمعیت آن دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا:

 

اطلاعات خانوادگی و فردی: اطلاعات شخصی شما باید در این فرم به زبان انگلیسی پر شود. فرم اطلاعات خانوادگی شما شامل اطلاعات متقاضی، پدر و مادر و خواهر و برادر آن فرد می باشد. همینطوردر این فرم باید اطلاعات مربوط به شغل، تاریخ تولد و آدرس شما و خانواده باید تکمیل شود.

 

دعوت نامه (اختیاری): دعوت نامه توریستی کانادا می تواند از سوی بستگان درجه یک شخص متقاضی صادر شود. در دعوت نامه، دعوت کننده تعهد میکند که شما برای دیدار او به کانادا سفر میکنید ، در منزل او اقامت دارید و همینطور در صورت لزوم، ایشان از شما حمایت مالی خواهد کرد.

 

بلیط رفت و برگشت هواپیما و رزرو هتل: در صورتی که دعوت نامه ندارید، باید علاوه بر مدارک دیگر، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و گواهی رزرو هتل خود را به سفارت ارائه کنید.