نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از شرایط نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید


پذیرش بدون کنکور در دانشگاه آزاد بهترین مزیتی برای متقاضیانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت در کنکور نشدند که می توانند به راحتی در رشته ی مورد علاقه خود به ادمه تحصیل بپردازند. داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد می توانند بعد از انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد و مطالعه آن ، و با توجه به نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، اقدام به انتخاب رشته نمایند. به طور کلی رشته های موجود در دانشگاه آزاد شامل دو بخش رشته های غیر پزشکی و رشته های پزشکی می باشد. رشته های غیر پزشکی شامل کلیه رشته های انسانی ، ریاضی ، تجربی ، زبان و هنر می باشد که داوطلبان می توانند بسیاری از آن ها را بدون آزمون انتخاب کنند و رشته های پزشکی شامل رشته هایی مانند پزشکی ، داروسازی ، دامپزشکی ، دندان پزشکی ، بهداشت ، علوم تغذیه ، هوشبری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی و پرستاری می باشد که داوطلبان این نوع رشته ها و برخی دیگر از رشته ها حتما باید در کنکور سراسری شرکت کنند.
داوطلبان بعد از مطالعه شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه آزاد در دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد ، اقدام به انتخاب بیست رشته محل می کنند و از طریق سایت azmoon.org و با پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه آزاد ، کارت اعتباری خود را خریداری می کنند که با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری وارد مراحل ثبت نام می شوند و با وارد کردن مشخصات خواسته شده ثبت نام خود را تکمیل می کنند.

نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی پیوسته

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ، کسانی می باشند که بلافاصله بعد از اخذ دیپلم قصد دارند وارد دانشگاه شوند. داوطلبان متقاضی این نوع ثبت نام لازم است که در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه آزاد ، اطلاعات ثبت نامی خود را وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه کنند. تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته محدودیت رشته دارد بدین معنا که هر داوطلب فقط رشته هایی را میتواند انتخاب کند که متناسب با رشته ای که در آن دیپلم گرفته است ، باشد. از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته برای داوطلبان ، دارا بودن مدرک دیپلم الزامی می باشد. در این نوع ثبت نام متقاضیان می توانند پس از کسب دیپلم مستقیما وارد دانشگاه شوند. تمامی داوطلبان گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر ، زبان و حتی فنی وحرفه ای و کاردانش ، قادر خواهند بود در صورت کسب مدرک دیپلم خود ، در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع پیوسته ، شرکت نمایند. ثبت نام نیز در دو نوبت مهر و بهمن صورت می گیرد.

نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی نا پیوسته

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته ، کسانی می باشند که علاوه بر اخذ دیپلم ، مدرک پیش دانشگاهی خود را نیز گرفته اند ، قصد دارند که برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوند. داوطلبان متقاضی این نوع ثبت نام لازم است که در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه آزاد ، اطلاعات ثبت نامی خود را وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه کنند. تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته محدودیت رشته ندارد بدین معنا که هر داوطلب بدون در نظر گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود ، می تواند در کلیه رشته های موجود ثبت نام کند . از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته برای داوطلبان ، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی الزامی می باشد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی ناپیوسته نیز در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود.

نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته

مقطع کارشنا سی پیوسته ، دوره ای می باشد که داوطلبان با مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی فنی می توانند در دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند. پذیرش این مقطع بدون کنکور بوده و داشتن مدرک پیش دانشگاهی نیز برای داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته ، الزامی می باشد. داوطلبان متقاضی این نوع ثبت نام لازم است که در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه آزاد ، اطلاعات ثبت نامی خود را وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته نیز در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد.

نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته

مقطع کارشنا سی ناپیوسته ، دوره ای می باشد که داوطلبان با مدرک کاردانی می توانند در دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند. پذیرش این مقطع بدون کنکور بوده و داشتن مدرک فوق دیپلم نیز برای داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته ، الزامی می باشد. داوطلبان متقاضی این نوع ثبت نام لازم است که در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه آزاد ، اطلاعات ثبت نامی خود را وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد.

همچنین مطالب زیر برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مفید می باشد و توصیه می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. برای مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از شرایط نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران مستراپلای از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای عضویت در کانال دانشگاه بدون کنکور و دریافت اخبار کلیک کنید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.